Жіноча трикотажна спідниця-резинка яскравого червоно-вишневого кольору дуже вигідно підкреслить Ваш бездоганний силует! Спідниця на широкій гумці, пряма, довжиною 60 см.
- Арт 539
- Силует прямий
- Колір червоний
- Матеріал трикотаж
- В наявності!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Размер женской одежды | 44/46 |
| Обхват талии | 62 см |
| Обхват бедер | 76 см |
| Вид юбки | Карандаш |
| Силуэт | Прилегающий |
| Посадка | Завышенная талия |
| Цвет | Красный |
| Сезон | Демисезон |
| Тип ткани | Трикотаж |
| Свойства ткани | Эластичность высокая / Стрейч |
| Длина изделия | 60 см |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | S/M |
Информация для заказа
- Цена: 449 ₴



